Teatr historyczny

Posłuchaj :

muzyka-passim

Bandoska (live)

Paulina Malinowska

spektakle historyczno-muzyczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo niebanalne spektakle historyczno-muzyczne o scenariuszach przygotowanych precyzyjnie pod kątem konkretnego przedsięwzięcia. W ramach przedstawienia zaprezentujemy zarówno piękną oprawę muzyczną i wokalną zrealizowaną przez profesjonalnych artystów-muzyków, jak i zainscenizujemy pokazy walk czy turniejów wykonane przez fascynatów broni białej i szermierki historycznej.
Atutem tworzonych przez nas przedstawień jest ich autentyczność, dbałość o każdy detal zarówno pod względem wykonania muzycznego, jak i dekoracji czy historycznych strojów. Prawdziwa broń biała, atrakcyjne kostiumy rodem z wybranej epoki połączone z profesjonalnym wokalem i aranżacją muzyczną tworzą barwne widowisko historyczno – muzyczne. Teatr historyczny to oferta dla szerokiego grona odbiorców – podczas widowiska doskonale bawi się każde pokolenie widzów – ten rodzaj przedstawienia muzyczno-teatralnego ma charakter ponadpokoleniowy.

Teatr historyczny jako główna atrakcja imprezy

Spektakle o tematyce historycznej będą atrakcyjnym uzupełnieniem imprez o różnorodnym charakterze.

Niebanalne scenariusze, szeroka paleta przedstawień, precyzyjne przygotowanie widowiska pod kątem konkretnego przedsięwzięcia pozwalają na wprowadzenie spektaklu do programu każdej imprezy.

Spektakl historyczno-muzyczny doskonale sprawdzi się podczas:

  • imprezy integracyjnej;
  • imprezy firmowej;
  • imprezy estradowej;
  • pikników rodzinnych;
  • imprez sportowych;
  • wyjazdów integracyjnych;
  • dużej imprezy rodzinnej.
Proponowane przez nas spektakle historyczne to dynamiczne, pełne pasji przedstawienia, które na długo pozostają w pamięci publiczności. Ich nieodłącznym elementem jest uczestnictwo widzów. Aktywna zabawa teatralna obejmować może – w zależności od charakteru imprezy i oczekiwań uczestników – elementy takie jak konkursy, animacje czy liczne konkurencje sportowe. Zapewniamy również profesjonalną, tzn. dostosowaną do tematyki historycznej, konferansjerkę.

teatr historyczny

Jednocześnie teatr historyczny to niezmiernie plastyczny materiał, który pozwala dostosować scenariusz wydarzenia do potrzeb i oczekiwań odbiorców. Umożliwiamy indywidualne dostosowanie koncepcji widowiska do konkretnych wymagań. Jeśli macie Państwo określoną wizję spektaklu, chcielibyście wtrącić w scenariusz jakiś element np. życzenia dla solenizanta czy wręczenie nagród wyróżniającym się pracownikom – zgłoście to nam! Wspólnie ustalimy zakres i kolejność następujących po sobie części programu.

 

Jesteśmy elastyczni w zakresie doboru różnych komponentów imprezy.


Z powodzeniem możemy połączyć sfery, które wydają się być od siebie bardzo odległe – np. urodziny 50-cio i 5-latka.