PIKNIKI RODZINNE

Posłuchaj :

muzyka-passim

Zakochani

Paulina Malinowska

Pikniki rodzinne

Proponujemy Państwu program estradowy przeznaczony dla grup zróżnicowanych wiekowo, na którym doskonale będą się bawić zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice oraz dziadkowie. Pikniki rodzinne w naszym wydaniu oparte są w dużej mierze na muzyce, tańcu i śpiewie. Zapewniamy szeroki repertuar piosenek i ciekawych aranżacji muzycznych. Dbamy o to, aby całość obfitowała w rytmy taneczne, wśród których dominują samby, polki, rock’d rolle.

festyny tematyczne

Oprócz tradycyjnych pikników rodzinnych oferujemy organizację festynów tematycznych. Zorganizujemy dla Państwa:

  • pikniki cyrkowe;
  • pikniki sportowe;
  • pikniki ludowe;
  • pikniki afrykańskie;
  • pikniki meksykańskie;
  • pikniki historyczne;
  • pikniki tematyczne, np. “Dzieciaki kochają zwierzaki”, “Przygoda w Starej Warszawie”, “Urodziny księcia Józefa Poniatowskiego”…

Pikniki sportowe

Jedną z najpopularniejszych form imprez plenerowych są pikniki sportowe. Proponujemy kompleksową organizację takich imprez z włączeniem elementów integrujących zebraną społeczność. Poza tradycyjną obsługą zawierającą oprawę muzyczną i konferansjerkę, zamiast rywalizacji sportowych na czas, zachęcamy do skorzystania z oferty pokazów w stylu fitness z elementami kroków i figur tanecznych. Pokazy taneczne o różnym stopniu zaawansowania to z jednej strony wspaniała rozrywka, z drugiej – doskonała forma nauki tanecznego poruszania się.

Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny
W efekcie uczestnicy nie tylko biorą udział w zawodach sportowych, ale również integrują się poprzez taniec, którego elementy wykorzystają w przyszłości na prywatnych imprezach. Pokazy taneczne prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów tańca i fitness, dzięki czemu wszyscy zebrani otrzymują rzetelne instrukcje w formie wspólnej zabawy. Unikalnym elementem takiej imprezy może być taniec finałowy wykonany przez publiczność i połączony z tanecznym show naszych instruktorów.
Poprzedni
Następny

Film z pikniku Sportowego

Film jest prezentacją pikniku sportowego zorganizowanego dla dzieci w wieku przedszkolnym, stąd wykorzystano w nim proste układy taneczne stworzone z myślą o dzieciach 4-6-letnich. Każdy piknik o charakterze sportowym, nawet dla tak młodych uczestników, prowadzony jest przez wykwalifikowanych instruktorów tańca i fitness, którzy dopasowują układy do możliwości odbiorców. Inne kroki proponowane są dzieciom, inne nastolatkom, a jeszcze inne osobom dorosłym. Sposób prowadzenia i komunikacji z publicznością prezentowany na filmie również dostosowany jest do oczekiwań dzieci przedszkolnych.

pikniki meksykańskie

Na imprezach plenerowych doskonale sprawdzają się także pikniki meksykańskie. Te barwne widowiska mogą mieć różnorodny charakter i być adresowane do szerokiego grona odbiorców. Powiew egzotyki, tradycyjne instrumenty i kostiumy muzyków tworzą bogatą scenografię dla wydarzeń w plenerze. Podstawowy skład artystyczny dla imprez plenerowych o charakterze meksykańskim to zespół 3 muzyków pochodzących z Meksyku, ale istnieje możliwość poszerzenia go o tancerzy lub dodatkowych meksykańskich instrumentalistów. 

Warto zaznaczyć, że im bogatszy skład zespołu, tym piękniejsze wrażenia wizualne i muzyczne. Atrakcyjność pikniku meksykańskiego można dodatkowo podnieść poprzez wykorzystanie zabaw dziecięcych powszechnie znanych w Meksyku, co niewątpliwie docenią najmłodsi. Można także wpleść w scenariusz postacie z meksykańskich bajek, które dodatkowo uatrakcyjnią występ.
Pikniki meksykańskie to doskonały sposób na poznanie tamtejszej kultury i tradycji poprzez śpiew, taniec i grę na instrumentach. Taka oprawa imprez plenerowych to doskonała zabawa dla wszystkich uczestników.

pikniki Afrykańskie

Widowisko muzyczno-estradowe prowadzone przez ciemnoskórych z afrykańskiego Konga jest zabawą wciągającą absolutnie każdego! Zamieszczony tutaj film idealnie to prezentuje. Wszyscy zebrani mogą przyłączyć się do śpiewu, tańca i gry na bębnach. Nikt nie zostanie pominięty. Rytmiczna muzyka, jej żywiołowość i entuzjastyczne, pełne ekspresji prowadzenie wytwarza atmosferę, w której uczestnicy zapominają o blokadach dając się ponieść w głąb afrykańskiej sawanny, lasów równikowych czy pustyni. Zapraszamy do działu o Afryce aby zapoznać się bliżej z tą niezwykłą ofertą programową.

Niezależnie od wybranej formy plenerowego wydarzenia zawsze zapewniamy doborową obsadę artystów. Dbamy o detale, które finalnie tworzą widowiskową oprawę festynów. Wszystkie przedstawienia tematyczne charakteryzują się nie tylko doskonałą muzyką i niebanalnym prowadzeniem, ale również dedykowaną, skrojoną na miarę imprezy dekoracją i kostiumami, które wspólnie wykreują efektowne spektakle.

Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji tematycznych: teatru historycznego, spektakli estradowych o tematyce afrykańskiej i meksykańskiej czy balów okolicznościowych, gdzie znajdą Państwo inspirację adekwatną do organizowanych pikników rodzinnych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty pikników rodzinnych?

Program pikników rodzinnych zawsze dostosowany jest do potrzeb i oczekiwań odbiorców. Każdorazowo ustalamy z organizatorem zarówno repertuar muzyczny, jak i dodatkowe elementy angażujące uczestników i wspierające integrację – np. konkursy. Na życzenie zamawiających w scenariusz pikników możemy również wpleść elementy pozwalające na wytchnienie od żywiołowej zabawy.
Dla uatrakcyjnienia pikniku rodzinnego można zamówić m.in.:
  • pokazy szermierki historycznej;
  • widowiska teatralno-cyrkowe;
  • kabarety.
Wszystkie te komponenty składają się na atrakcyjną ofertę dla dzieci i dorosłych, którzy z przyjemnością spędzą czas na imprezie. Co więcej, program i repertuar dostosowujemy do odbiorców zaproszonych na piknik rodzinny. Naszym niezmiennym atutem jest starannie przygotowana oprawa muzyczna. Dla dzieci proponujemy piosenki aranżowane w studio wyłącznie na potrzeby imprez tanecznych dla najmłodszych. Dorosłym z kolei zapewniamy doskonałą obsadę wokalną i instrumentalną – utwory wykonywane są na żywo przez wokalistkę o mocnym, dynamicznym głosie. Zapewniamy również charyzmatyczną konferansjerkę, dzięki której cała impreza przebiega sprawnie, dając uczestnikom gwarancję doskonałej zabawy i rozrywki. Oprócz profesjonalnie przygotowanego repertuaru dysponujemy również kompleksowym zapleczem technicznym w zakresie nagłośnienia i oświetlenia, dzięki któremu możemy obsłużyć nawet największe przedsięwzięcia.