O mnie

Posłuchaj :

muzyka-passim

ZNALAZŁAM CIĘ

(AUTORSKI)

Paulina Malinowska

PASSIM MUSIC - z miłości do sztuki i tworzenia scenicznego

Nazywam się Paulina Malinowska, jestem wokalistką – artystką z zamiłowaniem do pracy scenicznej.

Tworzę i występuję na scenach dużych i małych od ponad 23 lat.

Kilka słów o mnie

Od dzieciństwa jestem związana z muzyką jazzową, rockową i poetycką, która do dzisiaj jest dla mnie podstawą w tworzeniu nowych kompozycji i brzmień. Swoją pracę twórczą opieram na wrażliwości artystycznej, pasji do działania i kreatywności. Pierwsze lata swojej działalności na scenie poświęciłam przede wszystkim występom estradowym dla dzieci, systematycznie angażując się coraz mocniej w tworzenie koncertów i recitali dla publiczności dorosłej. Ale to właśnie imprezy o charakterze rodzinnym, tworzone z myślą o dzieciach, stały się warsztatem i silną podstawą do zbudowania mojej obecnej, stabilnej kreacji scenicznej.

Dzięki nim nabyłam lekkiego, prawdziwego kontaktu z publicznością w każdym wieku. Podczas tych wszystkich lat udoskonalałam również swój warsztat konferansjerski, któremu zawsze nadaję kształt niebanalny, lotny, inteligentnie nawiązujący do sytuacji i kontekstu wydarzenia.
W okresie 2005-2010 mając za sobą dziesiątki tysięcy przeprowadzonych wydarzeń artystycznych, rozpoczęłam pracę nad materiałem autorskim. Oparłam ją przede wszystkim na niezależnej twórczości, wykorzystując niekomercyjne teksty twórców oraz współpracując z grupą muzyków tego nurtu. Po udziale w finałowym koncercie Ogrodów Frascati, w którym wystąpiłam na zaproszenie Stanisława Klawe (Przybycie Bardów – wrzesień 2005 r.) zostałam zaproszona do wykonania części piosenek Kazimierza Szemiotha dla wytwórni Polskich Nagrań. Wydarzenie to otworzyło mi drogę do dalszego rozwoju na gruncie twórczości poetyckiej, za którą już bardzo tęskniłam.

Dynamiczny rozwój osobisty oraz chęć poszerzania horyzontów artystycznych

Dynamiczny rozwój osobisty oraz chęć poszerzania horyzontów artystycznych sprawiły, że w 2008 r. założyłam własną firmę, która nieprzerwanie do dnia dzisiejszego pracuje na najwyższych obrotach w dziedzinie wydarzeń muzycznych dla dzieci i dorosłych.

Tworząc z wielkim zaangażowaniem, sukcesami i wiarą w możliwość realizacji rzeczy ponadprzeciętnych, daję sobie i swojej publiczności chwile wzruszeń, radości, nostalgii, a kiedy trzeba – szalonej zabawy.

Paulina Malinowska

Passim Music

Lorem ipsum
05:21
Lorem ipsum
04:44
Lorem ipsum
05:15
Lorem ipsum
03:11
Lorem ipsum
03:45
Lorem ipsum
04:01

PASSIM MUSIC - Organizacja imprez w dobrym stylu.

Passim Music to firma z zespołem artystów profesjonalnie podchodzących do powierzonych zadań. Podczas realizacji wydarzeń artystycznych pracujemy pełną parą, dając z siebie i z własnego doświadczenia 100% możliwości. Organizujemy i realizujemy unikalne, niebanalne wydarzenia zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych. Zawsze z pełnym zaangażowaniem, perfekcyjnym przygotowaniem, z odrobiną szaleństwa, ale i z wrażliwością artystyczną oraz kunsztem, jakim się posługujemy.