Eventy firmowe

Posłuchaj :

muzyka-passim

ain't no sunshine

Paulina Malinowska

imprezy firmowe

Ważne wydarzenia w firmie muszą mieć odpowiednią oprawę artystyczną, dlatego mamy dla Państwa ofertę organizacji niebanalnych imprez firmowych. Ich bogaty charakter dostosowany jest do różnych uroczystości i okazji stale obecnych w życiu firmy. Możemy do nich zaliczyć: imprezy integracyjne, eventy firmowe, spotkania kolędowe, Mikołajki dla dzieci a także bale okolicznościowe lub karnawałowe.

Zawsze zapewniamy oprawę artystyczną w dobrym stylu zarówno pod względem wokalnym, instrumentalnym, jak i w obszarze konferansjerki czy elementów uzupełniających, do których należą konkursy, spektakle teatralne, kabarety, taneczne show, itp.

Małe i duże imprezy firmowe

Obsługujemy imprezy o różnej liczbie uczestników – od małych, kameralnych spotkań, po duże imprezy estradowe na świeżym powietrzu. Oprócz aspektu artystycznego i muzycznego zapewniamy również kompleksowe zaplecze techniczne w postaci nagłośnienia i oświetlenia. Naszym atutem jest dbałość o detale – wiernie odwzorowane kostiumy, artystyczne wykończenia oraz oryginalne i nietuzinkowe rekwizyty w przypadku zabaw etnicznych.

Recitale muzyczne na eventy firmowe

Recital muzyczny to doskonały sposób na umilenie gościom wieczoru. Idealnie wpisuje się w scenariusz spotkania związanego z wręczeniem nagród wyróżnionym pracownikom czy uroczystego jubileuszu firmy. Proponujemy lekki, subtelny, ogólnie znany repertuar wypełniony ciepłem bossa-novy, balladą jazzową i bluesową, wykonany przez wokalistkę o głębokim, ciepłym głosie i przy akompaniamencie klasycznego instrumentarium (fortepianu, kontrabasu, trąbki, saksofonu, instrumentów perkusyjnych, gitary akustycznej lub skrzypiec). Repertuar może być dopasowany indywidualnie do Państwa potrzeb.

Oprawa muzyczna imprez firmowych i integracyjnych

Zorganizujemy dla Państwa także niebanalną imprezę integracyjną lub firmową. Z oferty mogą Państwo wybrać zarówno klasyczny bal okolicznościowy, jak i imprezę tematyczną czy spektakl historyczno-muzyczny. Wyśmienitą zabawę zapewni profesjonalna oprawa muzyczna z zespołem wokalno-instrumentalnym oraz kostiumowe przedstawienia angażujące publiczność.
Żywiołowa konferansjerka pobudzi wszystkich uczestników do wspólnej, nieskrępowanej zabawy. Sugerujemy zapoznać się z ofertą imprez nawiązujących do kultury meksykańskiej lub afrykańskiej, a także z propozycjami teatru historycznego, w ramach którego mogą Państwo wybrać m.in. Biesiadę Szlachecką, Wyspę Piratów czy Baśnie Tysiąca i Jednej Nocy.

Spotkania firmowe

Nieodłącznym elementem działalności firmy są wspólne spotkania okolicznościowe dla pracowników lub ich dzieci. Przykładem mogą być spotkania kolędowe czy Mikołajki. Te popularne uroczystości integrują społeczność organizacji, a jednocześnie są wysoko cenione przez pracowników. Zapewniamy realizację takich spotkań zarówno w zakresie oprawy muzycznej, jak i artystycznej. Zespół wokalno-muzyczny, dostosowana do okoliczności konferansjerka, dbałość o każdy szczegół przedstawienia oraz odpowiedni dobór rekwizytów i kostiumów sprawią, że zarówno dorośli, jak i dzieci długo będą wspominać wspólnie przeżyte chwile.