Bale okolicznościowe

Posłuchaj :

muzyka-passim

Kolęda Jazz

Paulina Malinowska

Bale

Jeśli jesteś organizatorem balu okolicznościowego, zapoznaj się z naszą ofertą! Specjalizujemy się w kompleksowym prowadzeniu imprez artystycznych dla dzieci i dorosłych, innymi słowy organizujemy imprezy dla odbiorcy w każdym wieku. Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną i artystyczną wszelkiego typu imprez okolicznościowych – od balów karnawałowych, przez Andrzejki, Mikołajki po imprezy firmowe. Każdorazowo scenariusz wydarzenia dostosowujemy do potrzeb i wieku odbiorców.

W ramach organizacji balu okolicznościowego zapewniamy:

  • profesjonalną obsługę muzyczną ze śpiewem na żywo w wykonaniu zawodowych wokalistów i muzyków;
  • dostosowane do wieku i oczekiwań odbiorców aranżacje muzyczne;
  • kompleksowe zaplecze techniczne w zakresie nagłośnienia i oświetlenia zarówno dla małych, jak i estradowych imprez;
  • charyzmatyczną konferansjerkę;
  • atrakcyjną scenografię i unikalne rekwizyty;
  • możliwość uatrakcyjnienia balu dodatkowymi elementami o charakterze dostosowanym do okoliczności; wśród takich elementów znajdziemy konkursy, kabarety, taneczne show, pokazy szermierki historycznej, pokazy cyrkowe…

Bale dla dorosłych, dla dzieci

Bale dla każdego niezależnie od wieku.

Organizujemy każdy rodzaj balu, nie tylko pod względem klimatu, okazji, ale i uczestników. Doskonałym powodem do wspólnej zabawy są bale okolicznościowe o charakterze integracyjnym. W tej dziedzinie zapewniamy pełną gamę atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdą z imprez przygotowujemy niezwykle starannie, dbając o dekoracje, kostiumy i odpowiednią oprawę muzyczną.

W przypadku balów dla najmłodszych proponujemy również dodatkowe atrakcje, takie jak dymy, światła laserowe czy bańki mydlane uwielbiane przez dzieci. Najmłodszym odbiorcom dedykujemy m.in. bale mikołajkowe, karnawałowe, andrzejkowe, z okazji Dnia Dziecka, Dnia Pluszowego Misia oraz Powitania Wiosny.

Szczególnie polecamy Mikołaja, którego doceniło wielu z naszych klientów m.in. Domy Kultury oraz duże firmy organizujące imprezy z tej okazji dla dzieci pracowników.

bale dla dorosłych

Osobną kategorię imprez stanowią bale dla dorosłych. Znajdą tu Państwo zawsze adekwatną do okoliczności muzykę i aranżacje, występy wokalne na żywo w wykonaniu profesjonalistów, nastrojową bądź żywiołową konferansjerkę oraz rozmaite elementy uatrakcyjniające imprezę – np. inscenizacje pojedynków na broń białą (szermierka historyczna), kabarety, konkursy i animacje muzyczne – to wszystko pozwoli stworzyć doskonały klimat do zabawy.

Organizujecie Państwo bal okolicznościowy?

Organizujecie Państwo bal okolicznościowy? Skontaktujcie się z nami! Pomożemy przygotować niezapomnianą imprezę – roztańczoną i radosną, która na długo pozostanie w pamięci uczestników!