Afryka dla dzieci i dorosłych

Posłuchaj :

muzyka-passim

THE THRILL IS GONE

Paulina Malinowska

Rytm i bębny - etniczna muzyka na Twoją imprezę

Dla Państwa przygotowaliśmy unikalne widowisko muzyczno-estradowe oparte na tradycji i kulturze afrykańskiej, które może być dostosowane do różnych grup wiekowych odbiorców – od przedszkola poczynając, na seniorach kończąc. Przedstawienie prowadzone jest przez rodowitych ciemnoskórych Kongijczyków, co doskonale podkreśla charakter spektaklu. Jednocześnie jest to rodzaj show, które wciąga uczestników do zabawy w sposób całkowicie spontaniczny i bezwarunkowy.
W przedstawieniu muzycznym dominuje rytmiczna muzyka połączona z tradycyjnymi tańcami afrykańskimi i grą na bębnach. Kolorowe kostiumy oraz oryginalne afrykańskie instrumenty podkreślają charakter spotkania. W programie wykorzystywane są instrumenty wytworzone przez rdzenną, afrykańską ludność – m.in. balafon, kij deszczowy czy “gadający” bęben. Posiadamy ponad 100 różnych instrumentów (głównie bębniarskich) oraz liczne stroje na potrzeby widowisk plemiennych, tworzymy całe wioski afrykańskie, w których możemy zaproponować warsztaty kulinarne, bębniarskie, taneczne, warsztaty plecenia warkoczyków lub innego rękodzieła.

Nasze przedstawienie muzyczno-estradowe przewiduje różnorodne scenariusze dopasowane do wieku i oczekiwań słuchaczy. Zamieszczony obok film prezentuje “Spotkanie z Afryką” zorganizowane w Domu Kultury dla Klubu Seniora. Żywiołowość zabawy pozwala wszystkim zebranym na pełne i aktywne uczestnictwo w imprezie, zarówno poprzez śpiew, taniec, jak i grę na instrumentach. Kolorowe stroje, rytmiczna muzyka, temperament prowadzącego – to wszystko sprawia, że uczestnicy bawią się bez zbędnych zahamowań. Przenoszą się w afrykańskie klimaty przywdziewając słomiane spódniczki i barwne chusty, aby pląsać przy gorących rytmach Afryki.

Tu zabawa nie ma granic!

“Spotkanie z Afryką” w wydaniu dla najmłodszych widzów wprowadza dzieci w świat kultury afrykańskiej poprzez śpiew, muzykę i tańce. Inną wersję spektaklu proponujemy rodzinom, a jeszcze inną grupom złożonym tylko z osób dorosłych.

Rytmy afrykańskie niosą ze sobą ogromny ładunek emocji i wrażeń. Zaletą show jest jego ekspresyjny i pełen radości charakter, dzięki któremu uczestnicy zapominają o blokadach i dają się ponieść w głąb Afryki przez muzyczne uniesienie. Kolorowa feeria barw, porywające rytmy zapewniają doskonałą, niczym nieskrępowaną zabawę.

 

Poczuj się jak w Afryce

Widowisko muzyczno-estradowe “Spotkanie z Afryką” doskonale wpasowuje się w oczekiwania uczestników dużych i średnich imprez. Powiew świeżości, jaki oferuje, znajduje uznanie wśród odbiorców i jest przedstawieniem, które sprawdza się na:

  • firmowych imprezach integracyjnych;
  • piknikach rodzinnych;
  • imprezach dla dorosłych;
  • balach okolicznościowych;
  • imprezach sportowych;
  • imprezach rodzinnych;
  • przedstawieniach dla dzieci.

Zapraszam do kontaktu

Jesteśmy elastyczni w zakresie scenariusza widowiska i każdorazowo możemy dostosować je do potrzeb i oczekiwań konkretnej grupy odbiorców. Z powodzeniem możemy wprowadzić elementy indywidualnie wskazane przez klienta – zarówno w konferansjerce, jak i formie show.